Bílina uhlí Ořech 2, paleta 800 kg - doprava ČR

Bílina uhlí Ořech 2, paleta  800 kg - doprava ČR
Bílina uhlí Ořech 2, paleta  800 kg - doprava ČR
Dostupnost: 4 paleta
Cena: 6 897 Kč 7 249 Kč
včetně DPH
Množství:  paleta

Popis

Bílinské - Ledvické hnědé uhlí pro automatické kotle, ořech 2 balený (frakce 10 - 25 mm), paleta 800 kg (s dopravou v rámci ČR)

V případě Vaší objednávky s OSOBNÍM ODBĚREM na Expedičním skladě Vám bude účtována SNÍŽENÁ CENA 6.549,- Kč s DPH za každou jednu paletu.


Hnědé uhlí z dolu Bílina. které vám dodáme zabalené v praktických 25 kg plastových pytlích. Vhodné především pro automatické kotle. Tříděné hnědé uhlí, které se vyznačuje vysokou výhřevností, nízkým obsahem síry a velmi dobrým spalováním, při kterém zanechává minimální množství odpadního popela. 

Jak skladovat pytlované uhlí?

Doporučujeme balení nevystavovat nadměrnému mrazu ani teplu, nebo teplotním výkyvům.
 

Jak vám pytlované uhlí doručíme? 

Jednoduše si uhlí objednejte a my jej dovezeme pomocí služby České pošty na paletě až k vašim dveřím po celé České republice. Zabalené zboží na paletě Vám dodáme pomocí auta s hydraulickým čelem. Řidič je povinně vybaven ručním paletovacím vozíkem a složí Vám paletu na rovnou, zpevněnou plochu např. chodník, silnici. S paltovacím vozíkem nelze manipulovat na nezpevněném povrchu, ve svahu nebo na dlažbě. Zboží skladem expedujeme do 48 hodin.

Alternativní označení: pytlované uhlí , balené uhlí , Bílinské uhlí , Ledvické uhlí , ořech Bílina 2 , ořech Ledvice 2 , ořech 2 , ořech II. , Bílinské pro automaty, hnědí uhlí pro automatické kotle


Jsme certifikovaný sklad Bílinského uhlí.

Technické parametry

Zrnitost ořech II 5-25 mm
Výhřevnost 18 MJ/kg
Obsah popela 9,70 %
Obsah síry 0,77 %
Balení PE fólie (39 x 25kg)
Paleta 120 x 80 x 120 cm
©2013 Všechna práva vyhrazena • Váš tvůrce reklamy • powered by OpenCart