Additive EcoFuel TABS - 3Pack

Additive EcoFuel TABS - 3Pack
Additive EcoFuel TABS - 3Pack
Dostupnost: 10 ks
Cena: 725 Kč
včetně DPH
Množství:  ks

Popis

ECOFuel TABS - 3Pack (3 balení po 10 tabletách = ošetření 2100l paliva) 

 • cena 0,34Kč na 1l paliva
 • Snadná aplikace 
 • Snižuje spotřebu paliva, zvyšuje dojezd
 • Zvyšuje ekonomičnost paliva, zvyšuje výkon
 • Zvyšuje cetanové číslo paliva
 • Snižuje uhlíkové usazeniny, eliminuje černý kouř
 • Snižuje emise
 • Redukuje klepání, cinkání, samozápal
 • Zvyšuje lubrikaci ventilů a tím jejich ochranu
 • Zlepšuje „spravování“ vlhkosti v systému
 • Prodlužuje životnost svíček, ventilů, výfukového systému a katalyzátor​u

Dávkovací poměry základní poměr - 1 tableta je určena pro ošetření 70 litrů paliva. Tabletu lze dělit i na menší objemy paliva. Při prvním použití doporučejeme aplikovat dvojnásobnou dávku oproti základnímu poměru.

Množství paliva (l)                                Počet tablet (ks)

   20–32                                               ½
   33–61                                               1
   62–91                                               1 ½
  92–120                                               2
121–151                                               2 ½
152–181                                               3
Dále v násobcích ...

Návod k aplikaci Ecofuel TABS účinek Ecofuel TABS se projeví po 1-2 nádržích. Ecofuel TABS uvolňuje veškeré karbonizační úsady v motoru a ty výfukem postupně odchází. Po vyjetí několika nádrží kouřivost zmizí (karbonizační úsady budou postupně odstraněny i z výfuku).

Aplikace tabletu, její díly nebo násobky (viz dávkování) aplikujeme tak, že ji vhodíme přímo do nádrže před tankováním. U novějších vozidel se záklopkou hrdla nádrže tabletu vhodíme na záklopku a tankovací pistolí při tankování „zastrčíme“ tabletu do nádrže. Alternativou je vložení tablety do pistole před tankováním (Upozornění – v tomto případě držte po zasunutí tablety tankovací pistoli hrdlem směrem vzhůru (pistoli pak při zasouvání do nádrže mírně „podsaďte“), aby tableta nevypadla).

Nepředávkovat velmi důležité je dodržení správného dávkování. Neplatí, že čím víc produktu Ecofuel TABS aplikuji, tím větší budu mít úsporu. Naopak. Při vyšším dávkování se úspora sníží. Po prvních projevech úspory mírně snižte dávkování (viz Dávkovací poměry) Ecofuel TABS a úspora zůstane zachována nebo se zvýší.

Nevynechávat stejně jako přesné dávkování je důležitá pravidelnost. Účinek se projeví a přetrvá pouze v případě, že je Ecofuel TABS aplikován pravidelně – do každé nádrže. Abyste mohli objektivně vyhodnotit úsporu, je důležité mít přesně zjištěno, jakou spotřebu měl Váš vůz před aplikací Ecofuel TABS. Bez znalosti této informace nelze účinek správně vyhodnotit. Pokud spotřebu neznáte, doporučujeme vyjet 1-2 nádrže ještě bez Ecofuel TABS pro její zjištění.

Emise  abyste si ještě více ověřili účinky Ecofuel TABS a potvrdili si, že kromě finanční úspory s Ecofuel TABS výrazně šetříte i životní prostředí, můžete pro tyto účely nechat změřit emise Vašeho vozu. Měření musí být dvě - před první aplikací Ecofuel TABS a po vyjetí deseti nádrží. Naměřené hodnoty Vás příjemně překvapí.

©2013 Všechna práva vyhrazena • Váš tvůrce reklamy • powered by OpenCart